Šulinių kasimas

Šulinių kasimas

Nors šulinių kasimas ir ne raketų mokslas, tačiau spefinių žinių ir patirties čia tikrai reikia. Vandens gyslos nustatymas, tinkamos šulinio vietos parinkimas, būsimo šulinio gylio planavimas (numatant kiek reikės rentinių), tiesus kasimas ir tinkamas rentinių sujungimas – reikalauja patirties ir savo darbo išmanymo.

Vandens gysla ir saugūs atstumai

Reikia žinoti iš kur ateina vandens gysla ir vengti vandens atitekėjimo iš trešiamų laukų ar daržų, tvartų ar lauko tualetų, automobilių ar ūkinės technikos stovėjimo vietų, ypač plovimo aikštelių. Jei nėra tokios galimybės, tuomet būtina pasirinkti saugius atstumus nuo taršos vietų.

Paprastai, priklausomai nuo taršos šaltinio, saugūs atstumai prasidėti turėtų nuo maždaug 7 metrų (nuo, tarkime, gyvenamojo namo) iki 50 metrų (tręšiami daržai, tvartai ir pan.). Šulinius kasantys mūsų specialistai visada papasakoja plačiau, kodėl šuliniui parenkama vienokia ar kitokia vieta.

Šulinio negalima kasti žemose vietose, kad išvengti lietaus ar polaidžio vandens kaupimosi, kuris gali užteršti geriamąjį vandenį šulinyje. Šuliniui visada parenkama aukštesnė vieta.

Vandens gyslos nustatymas yra labai svarbi dalis, todėl prieš kasdami šulinį pasikonsultuokite su tais specialistais, kurie praktikoje patikrintais būdais nustatys tinkamą vietą šuliniui.

Semti kibiru, ar statyti vandens siurblį?

Standartinis būdas, kai šulinio vanduo semiamas kibiru, jau nebėra toks populiarus ir dabar žmonės daug dažniau stato vandens siurblius, dar kitaip vadinamus hidroforus. Visi sutiks, kad nuolat semti ir nešioti vandenį kibirais yra itin nepatogu, ypač šaltuoju metų laiku. Vandens siurbliai – gana pigus ir paprastas būdas turėti pastovų geriamojo vandens tiekimą į namus.

Tam, kad gyventojui pilnai įrengti vandientiekį – kasame tranšėją nuo šulinio iki namo, esant reikalui pragręžiame pamatą, pravedame vamzdžius, pajungiame hidroforą.

Betoniniai šulinių rentiniai

Siekdami kuo labiau supaprastinti visą procesą savo klientams, mes parduodame ir pristatome rentinius tiesiai į vietą, kur bus kasamas šulinys.

Šulinius kasame mechanizuotai iki 10 rentinių gylio, todėl tai leidžia mums darbus atlikti sklandžiau ir greičiau, nei rankiniu būdu.

Turint tokią ilgametę patirtį ir tinkamą įrangą kaip mūsų – visa tai atlikti galima išvengiant klaidų ir netikėtumų, kurie ateityje gali kainuoti nemažai. Rinkdamiesi specialistus šulinio kasimui rinkitės tuos, kurie nėra naujokai savo srityje ir kurie, vos pradėję kasti, ir sukreivinę šulinį nemes visko ir nepaliks darbo kitiems. Ištaisyti kreivą šulinį – darbo tiek pat, kiek ir naują iškasti, todėl patarlė „skūpas moka du kartus”, – čia labai tinkama.

Šioje srityje turime jau daugiau nei 20 metų patirtį ir esame užtikrinti darbų kokybe, todėl savo darbams suteikiame 10 metų garantiją!

šulinių kasimas

Mūsų specialistai pasirūpins viskuo:

  • Nustatysime tinkamą vietą šuliniui jūsų sklype;
  • Nustatysime būtinus saugius atstumus nuo taršos šaltinių;
  • Reikiamą kiekį šulinio žiedų pristatysime tiesiai į vietą;
  • Iškasime šulinį;
  • Užsandarinsime tarpus tarp rentinių;
  • Prireikus sumontuosime ir prijungsime vandens siurblį (hidroforą);
  • Suteiksime kitą reikalingą informaciją;
  • Darbams suteiksime garantiją.

Daugiau informacijos apie šulinių kasimo kainas rasite mūsų puslapyje: šulinio kasimo kaina

Konsultacija jums tikrai nieko nekainuoja, tad jei reikia daugiau informacijos dėl šulinių kasimo susisiekite telefonu +370 675 01059, arba rašykite linas.eltukas@gmail.com