Nuotekų talpyklų įrengimas

Nuotekų surinkimo talpų įrengimas

Greitai ir kokybiškai iškasame ir įrengiame sandarias, nelaidžias vandeniui, įvairių tipų ir talpos nuotekų surinkimo talpyklas iš gelžbetonio žiedų. Prijungiame.

Nuotekų talpyklų įrengimas būtinas, kadangi nuotekos – kiekviename individualiame ar pramoniniame ūkyje neišvengiamai atsirandantis, įvairiais būdais užterštas, supurvintas vanduo. Nuotekų lieka ne tik po buitinės veiklos, gamybos, bet ir po stipresnio lietaus, gatvių plovimo ar polaidžio. Kad nuotekos nesukeltų problemų ir nepatogumų, reikia tinkamai pasirūpinti greitu ir saugiu jų pašalinimu.

Taip pat įrengiame ir buitinių nuotekų valymo sistemas (August ir ko, Feliksnavis, Traidenis)

Pagrindinės atsiradimo priežastys

Nuotekų, norime to ar ne, atsiranda kiekvieną dieną. Ir tikrai ne po litrą ar po du. Beveik visos ūkinės veiklos daugiau ar mažiau prisideda prie šio vandens teršimo. Skiriamos šešios pagrindinės nuotekų rūšys:

  • Komunalinės nuotekos, atsirandančios gyvenamųjų namų rajonuose. Tarp jų gali būti ir buitinių, gamybinių, lietaus nuotekų;
  • Buitinės – iš virtuvių, skalbyklių, vonių, tualetų nutekantis vanduo tiek namų ūkiuose, tiek įmonėse, organizacijose buitinėms reikmėms naudojamas vanduo (jei įmonė nevykdo gamybos, jai nebūtinas specialus nuotekų irengimas)
  • Srutinės – tualetų nuotekos;
  • Paviršinės – į gruntą nesusigėręs lietaus ar kitų kritulių vanduo;
  • Mišriosios – kartu nutekančios buitinės ir paviršinės nuotekos;
  • Gamybinės nuotekos – žemės ūkyje ar pramoninėje gamyboje naudotas ir daugiau nebetinkamas vanduo arba tų pačių procesų metu susidaręs nereikalingas vanduo.

Nuo skirtingos veiklos atsiranda nevienodi nuotekų kiekiai, todėl kiekvienu atveju reikia individualiai rūpintis sėkmingu jų pašalinimu.

Kaip pašalinti nuotekas?

Kiekvienas vartotojas gali rinktis, kaip nori elgtis su ūkyje atsirandančiomis nuotekomis. Populiariausias būdas šiais laikais – prisijungimas prie centralizuotos kaimo, miestelio, miesto kanalizacijos. Šiuo atveju nutiesiami vamzdynai, kuriais įvairių rūšių nuotekos nukeliauja į bendrus valymo įrengimus ir ten saugiai likviduojamos, perdirbamos, išvalomos.

Tačiau galimas ir kitas pasirinkimas –  nuotekų valymo įrenginiai arba nuotekų talpyklų įrengimas. Nuotekų talpyklos, tai didelio tūrio rezervuarai, kuriuose galima kaupti visų anksčiau minėtų rūšių nuotekas. Nuotekų talpos gaminamos iš plastiko pagal įvairius matmenis. Taip pat talpas galima sumontuoti iš ypač tvirtų, ilgaamžių gelžbetoninių rentinių. Dabar jau gaminami sandarūs, nelaidūs vandeniui betoniniai žiedai. Dažniausiai tokia talpa įleidžiama į žemę, o jai prisipildžius, specialiais siurbliais išvaloma. Nuotekų talpos naudojimas leidžia pačiam būti atsakingam už šią sritį, stebėti nuotekų kiekį, pasirūpinti reguliariu jų likvidavimu.

Susisiekite su mumis dėl individualios konsultacijos ir mes būtinai patarsime kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Skambinkite +370 675 01059, arba rašykite linas.eltukas@gmail.com

Jei norite pasikonsultuoti, ar gauti geriausią pasiūlymą nuotekų talpų įrengimui

Galimas nuotekų talpyklų įrengimas su infiltraciniu lauku

Kanalizacijos įrengimas – sudėtinga, bet būtina

Vietinės kanalizacijos įrengimas reikalauja nemažai laiko, darbo ir išmanymo. Savarankiškai atlikti šiuos darbus nėra saugu, negalima užtikrinti įrenginių kokybės ir patikimumo, tačiau profesionalios įmonės darbus atlieka greitai ir suteikia ilgalaikę garantiją. Tereikia papasakoti apie individualią situaciją ir greitai pasiūlomas racionalus bei ilgaamžis sprendimas.

Kanalizacija – kaupimui, utilizavimui, perdirbimui

Kanalizacijos įrengimas būtinas kiekviename pastate ar lauko erdvėje, kur naudojamas ir turi būti pašalinamas panaudotas vanduo, nutekantis iš tualeto, vonios, virtuvės, įvairių gamybos patalpų. Galima pasirinkti skirtingus įrengimus, nuo kurių priklauso ir kanalizacijos funkcijos. Sėkmingai įrengta kanalizacija gali atlikti:

  • Kaupimo;
  • Utilizavimo;
  • Perdirbimo funkciją.

Bet kuris kanalizacijos įrengimas savo kaina yra prieinamas tiek individualiems gyventojams, tiek verslo subjektams, tiek pramoniniams ūkiams, todėl drąsiai galima rinktis Jums priimtiniausią variantą.

Kaupimo talpos – ypač populiarus pasirinkimas

Pats paprasčiausias kanalizacijos įrengimo pasirinkimas – nuotekų surinkimo talpos. Jos įrengiamos giliai žemėje ir prieinamos per išorėje esančią nedidelį šulinio dangtį. Į šią talpą patenka visos nuotekos, jos kaupiamos, o rezervuarui prisipildžius sėkmingai pašalinamos. Tokios kanalizacijos montavimas – paprastas ir nebrangus pasirinkimas. Tačiau čia nuotekos nėra savaime utilizuojamos ar perdirbamos tolimesniam naudojimui, nes tam reikalingi nuotekų valymo įrenginiai.

Dar viena išeitis – SEPTIKAS

Septikas ypač tinkamas objektams kuriuose numatomas nereguliarus nuotekų susidarymas (vasarnamis, sodo namelis). Įrenginį sudaro trys betoniniai komponentai ir infiltraciniai laukai. Sistemos eksploatacijai nereikalinga elektros energija.

Nuotekoms vamzdžiu atitekėjus į septiką, padalintą į tris dalis, srauto greitis sumažėja ir nuotekos išsiskaido į frakcijas. Viršutiniame vandens sluoksnyje kaupiasi riebalai ir kiti už vandenį lengvesni komponentai, o sunkesni teršalai nusėda į dugną. Ištekančių iš septiko apvalytų nuotekų išvalymo lygis yra apie 70 proc. Tolimesnis nuotekų valymas vyksta specialiuose infiltracijos laukuose, kuriuose apvalytos nuotekos iniltruojamos į gruntą per natūralaus biofiltro (skaldos, žvyro, smėlio, geotekstilės) sluoksnį, taip sulaikant likusius teršalus.

Kokybiška įranga – ilgalaikio naudojimo garantija

Nusprendus įrengti kanalizaciją ar pakeisti dalį jos įrenginių, būtina pasirūpinti patikimais paslaugos tiekėjais. Kanalizacijos tiesimas turi būti kokybiškas, atliekamas pagal valstybės ir savivaldybės keliamus reikalavimus, užtikrinantis saugų ir efektyvų naudojimą. Namų ūkio savininkas neprivalo išmanyti kanalizacijos tiesimo specifikos, todėl viskuo pasirūpinti turi darbus atliekanti įmonė. Ji turi žinoti, koks kanalizacijos nuolydis būtinas, kokia talpa konkrečiam ūkiui reikalinga, kokią kanalizacijos rūšį rinktis racionaliausia.

Į kokybiškus kanalizacijos įrengimus įprastai turėtų būti įskaičiuojami kanalizacijos žiedai, kanalizacijos dangtis ir dugnas. Labai svarbu pasirinkti iš tvirtų medžiagų pagamintus žiedus ir juos itin kruopščiai sumontuoti. Tai užtikrina kanalizacijos šulinio nepralaidumą, apsaugo nuo aplink esančio grunto, gruntinio vandens ir net oro užteršimo. Sėkmingai sumontuoti kanalizacijos šulinio žiedai užtikrins ilgaamžį kanalizacijos tarnavimo laiką.

Galimi įvairūs šulinių žiedų dydžiai.

Susisiekite ir mes suteiksime visą reikalingą informaciją.

Skambinkite +370 675 01059, arba rašykite linas.eltukas@gmail.com

Susisiekite ir kartu rasime geriausią sprendimą Jums