Vandens siurblio pajungimas

Dėl geros vandens kokybės mūsų šalyje ir arti žemės paviršiaus esančio vandens, daryti gręžinį, norint turėti geros kokybės vandenį tikrai nėra būtina. Tokiais atvejais privačiuose namų ūkiuose dažniausiai statomi panardinami vandens siurbliai, anksčiau hidroforai. Tokios sistemos privalumai – žema kaina, paprasta priežiūra, patikimumas.

Vandens siurblio pajungimas pradedamas išmatuojant vandens šulinio gylį ir vandens įsiurbimo gylį, taip pat atstumą nuo šulinio iki vietos, kur yra san mazgai, skalbimo mašina, indaplovė. Anksčiau, nes vandens siurbliai (hidroforai) dažniausiai buvo statomi pakankamai toli nuo vandens šaltinio, arba vanduo yra labai giliai, todėl netinkamai parinktas vandens siurblys paprasčiausiai nedirbdavo tinkamai.

Dabar montuojami panardinami vandens siurbliai, kurie turi kelis pliusus, lyginant su hidroforais:

  • Nereikia papildomos įrangos. Panardinamam siurbliui nereikia valdiklio ir išsiplėtimo indo.
  • Namuose mažiau triukšmo. Panardinamieji siurbliai yra tyli alternatyva nepanardinamiesiems siurbliams (hidroforams).
  • Ilgaamžiai. Panardinami siurbliai šuliniams yra pagaminti iš nerūdijančio plieno bei kompozitinių medžiagų, todėl atsparūs korozijai.
  • Patogūs, nereiklūs priežiūrai. Siurblio koštuvas pagamintas iš nerūdijančio plieno apsaugo, kad į siurblį nepatektų didesnių objektų.
  • Saugūs nuo vandens trūkumo.  Panardinami siurbliai turi integruotą apsau­gos funkciją – šulinyje pasibaigus vandeniui siurblys automatiškai nustoja veikti.

Tokių siurblų pliusus būtų galima vardinti ilgai.

Dažniausiai sutinkami standartiniai vandens siurbliai gali siurbti vandenį iš gylio iki 9-10 metrų, tačiau panardinami tą daro ir iš daugiau nei 20-ties metrų. Kiekvienu atveju rekomenduojame tartis su specialistais, kokį vanbdens siurblį pasirinkti, nes tai priklausys nuo kelių dalykų.

Kaip tai veikia?

Pirma. Žinodami kaip toli ir kaip giliai yra vanduo, galėsime parinkti tinkamą įrangą, vandentiekio vamzdžius, kitas reikalingas medžiagas.

Antra. vykdomas tranšėjos iškasimas iki reikiamos vietos ir gylio. Pragręžiame pamatus vandentiekio vamzdžiui, paklojame vamzdžius, vandens šulinyje sumontuojame atbulinį vožtuvą. Šulinyje vandentiekio vamzdį pritvirtiname prie esamų rentinių.

Trečia. Vykdomas vandens siurblio pajungimas. Sujungę visas jungtis išbandome veikimą. Tuomet, kai vandens siurblys jau veikia, užpilame ir užlyginame tranšėją.

Norime pabrėžti, kad visus darbus atliekame tik su kokybiškomis medžiagomis, o darbus vykdome itin kruopščiai ir atsakingai, taip galėdami užtikrinti savo klientus.

Skambinkite +370 675 01059, arba rašykite linas.eltukas@gmail.com

Arba apsilankykite kontaktų puslapyje.