Hidroforo pajungimas

Dėl geros vandens kokybės mūsų šalyje ir arti žemės paviršiaus esančio vandens, daryti gręžinį, norint turėti geros kokybės vandenį tikrai nėra būtina. Tokiais atvejais privačiuose namų ūkiuose dažniausiai statomi vandens siurbliai (hidroforai). Tokios sistemos privalumai – žema kaina, paprasta priežiūra, patikimumas.

Vandens siurblio, arba, kitaip tariant, hidroforo pajungimas pradedamas išmatuojant vandens šulinio gylį ir vandens įsiurbimo gylį, taip pat atstumą nuo šulinio iki vietos, kur stovės hidroforas. Tai labai svarbu, nes hidroforai dažniausiai yra statomi pakankamai toli nuo vandens šaltinio, arba vanduo yra labai giliai, todėl netinkamai parinktas vandens siurblys paprasčiausiai nedirbs.

Dažniausiai sutinkami standartiniai vandens siurbliai gali siurbti vandenį iš gylio iki 9-10 metrų. Hidroforai su inžektoriumi gali įsiurbti vandenį net iš 25-30 metrų gylio. Paties hidroforo kaina priklauso ir nuo gamintojo, ir nuo aukščiau minėtų sąlygų: iš kaip toli ir iš kaip giliai reikės siurbti vandenį.

Žinodami kaip toli ir kaip giliai yra vanduo, galėsime parinkti tinkamą hidroforą, vandentiekio vamzdžius, kitas reikalingas medžiagas ir įrangą.

Tuomet vykdomas tranšėjos iškasimas iki reikiamos vietos ir gylio. Pragręžiame pamatus vandentiekio vamzdžiui, paklojame vamzdžius, vandens šulinyje sumontuojame atbulinį vožtuvą. Šulinyje vandentiekio vamzdį pritvirtiname prie esamų rentinių. Tuomet vykdomas hidroforo pajungimas. Sujungę visas jungtis išbandome hidroforo veikimą. Tuomet, kai vandens siurblys jau veikia, užpilame ir užlyginame tranšėją.

Norime pabrėžti, kad visus darbus atliekame tik su kokybiškomis medžiagomis, o darbus vykdome itin kruopščiai ir atsakingai, taip galėdami užtikrinti savo klientus.

Skambinkite +370 675 01059, arba rašykite linas.eltukas@gmail.com

Arba apsilankykite kontaktų puslapyje.