Gelžbetoniniai srutų rezervuarai

Srutų rezervuarai

Gelžbetoniniai srutų rezervuarai nedideliems ūkiams dažniausiai įrengiami nuo 6 iki 45 kubinių metrų. Šio tipo srutų kaupyklos per ilgus jų montavimo ir naudojimo metus jau įrodė savo patikimumą įvairiomis gamtinėmis sąlygomis.

Uždaro tipo srutų rezervuarai iki minimumo sumažina gruntinio vandens užteršimo tikimybę. „Kasyba” siūlo įvairių specifikacijų rezervuarus, kurie atitiktų įvairias paskirtis. Tokio tipo srutų rezervuarai naudojami visų gyvulių ir paukščių srutoms kaupti. Toks srutų kaupimo būdas atitinka visus gamtosauginius reikalavimus, tokiu būdu užtikrinamas aplinkai nežalingas būdas srutų laikymui.

Jei turite nedidelį ūkį jums greičiausiai nereikalingos didelės mėšlidės ar srutų lagūnos. Šiuo atveju logiškas sprendimas – srutų rezervuaras, parinktas pagal ūkyje susidarantį srutų kiekį. Esant mažam ūkiui labai svarbus faktorius – kaina. Srutų lagūnos kaina dažnai yra per didelė, neįkandama mažiems ūkiams. Srutų kaupimo rezervuarai – daug pigesnis pasirinkimas nesant dideliam srutų kiekiui.

Kodėl gelžbetoniniai srutų rezervuarai

Gelžbetonis – tai patikima, tvirta medžiaga, kuri nereikalauja daug priežiūros statant buitinių nuotekų, srutų ar skysto mėšlo rezervuarus. Daugiau nei 17 metų naudodami gelžbetonines nuotekų talpas „Kasyba” specialistai įsitikino, kad jos patikimos, ekonomiškos ir ilgaamžės.

Privalumai:

 • Tvirtumas
 • Sandarumas
 • Greitas ir lengvas montavimas
 • Kainos ir kokybės santykis
 • Ilgaamžiškumas
 • Didelis atsparumas agresyvioms medžiagoms
 • Didelis atsparumas korozijai ir UV spinduliams
 • Sprendimų įvairovė
 • Greitai ir lengvai montuojamas.

Srutų kauptuvų dugnas bei sienos turi būti nelaidūs skysčiams, todėl juos reikia padengti hidroizoliaciniu sluoksniu, laiduojančiu sandarumą per visą šių objektų eksploatavimo laikotarpį.

Srutų rezervuarai
Srutų rezervuarai gelžbetoniniai
Srutų rezervuarai sandarūs
Srutų rezervuarai betoniniai

Srutų rezervuarų įrengimas

Įrengiant skysto mėšlo (srutų) rezervuarus, reikalingas privažiavimas, kad vėliau būtų galimas srutų ištraukimas srutovežiu. Prisilipdžius srutų rezervuarui srutų perteklius išsilieja į atskirą šulinį, iš kurio vėliau turi būti išsiurbtas.

Srutų ir skysto mėšlo kauptuvai turi būti uždengti, todėl mūsų siūlomos gelžbetoninės srutų kaupimo talpyklos yra tinkamas variantas.

Atstumas nuo mėšlidžių ar srutų kauptuvų iki vandens šachtinių ar gręžtinių šulinių, kuriems apsaugoti nėra nustatytų apribojimo juostų, turi būti ne mažesni kaip 50 m požeminio vandens srauto kryptimi ir 25 m prieš srautą.

Patirtis ir darbai

Mūsų specialistai jau daugiau kaip 17 metų parduoda ir montuoja įvairias buitinių nuotekų bei srutų kaupimo talpyklas. Apskaičiuojame reikiamus gabaritus, tūrį ir nustatome geriausią vietą.

 • Mūsų montuojami srutų rezervuarai nedideliems ūkiams yra nuo 6 iki 45 kubinių metrų.
 • Talpyklų diametras 2,2m. pločio.
 • Darbus atliekame per vieną – dvi dienas.
 • Darbams suteikiama 10-ies metų garantija!

Jei norite sužinoti, kaip apskaičiuoti jums reikalingą srutų rezervuaro dydį, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes pakonsultuosime jus nemokamai. Susisiekite telefonu.: +370 675 01059 arba el. paštu linas.eltukas@gmail.com

Jei norite pasikonsultuoti ar gauti geriausią pasiūlymą rezervuaro įrengimui

Susijusi informacija, kuri jums gali būti naudinga:

nuotekų srutų rezervuarai