PASLAUGOS

Buitinių nuotekų valymo įrenginiai

Nuotekų valymo įrenginiai August ir ko, Feliksnavis ar Traidenis yra aukštos kokybės, patikimi, ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi. Tinkamai eksploatuojant tokie nuotekų valymo įrenginiai tarnauja ne vieną dešimtmetį, o gamintojai suteikia ilgalaikes garantijas.

Valymo įrenginiai yra puikus sprendimas prieinamas kiekvienam gyventojui, siekiančiam turėti visus patogumus savo privačiame name, sodo namelyje ar sodyboje.

Žemės kasimo darbai

Žemės kasimo darbai

Atliekame įvairius žemės kasimo darbus vikšriniais 5 t. ekskavatoriais „Bobcat“, vežame gruntą savivarčiais su kranu MAN iki 12 t. Darbus atliekame visoje Lietuvoje!

Nuotekų surinkimo talpyklų įrengimas

Įrengiame nuotekų surinkimo talpyklas (nuotekų šulinius). Nuotekų surinkimo talpos yra sandarios, nelaidžios vandeniui (apatiniai ritiniai įlieti į betono pagrindą, smaluoti). Atsižvelgdami i grunto rūšį (molis, smėlis ar žvyras) bei į gruntinio vandens lygi, parenkame tinkamiausią variantą  ir tinkamiausią vietą talpyklai.

Vykdomi darbai: talpos atvežimas, namo pamato prakalimas, kanalizacijos (pvc) vamzdžio paklojimas nuo gyvenamo namo iki vietos talpyklai, duobės iškasimas, talpos (rentinių, dangčių) sumontavimas manipuliatoriumi. Siūlių tarp žiedų sandarinimas specialiomis ilgaamžėmis medžiagomis. Nuotekų vamzdžio pajungimas. Nuotekų surinkimo talpos užpylimas, tranšėjos užpylimas. Grunto išlyginimas, teritorijos sutvarkymas.

Išvežame likutines žemes, gruntą. Suteikiame garantiją.

Šulinių žiedai
Hidroforo pajungimas, vandens siurbliai

Vandens siurblio pajungimas

Atsižvelgdami į gruntinio vandens vietą ir gylį – parenkame tinkamą hidroforą, vandentiekio vamzdžius, kitas reikalingas medžiagas ir įrangą.

Iškasame tranšėją iki reikiamos vietos ir gylio. Paklojame vamzdžius vandens šulinyje ir sumontuojame atbulinį vožtuvą. Šulinyje vandentiekio vamzdį pritvirtiname prie esamų rentinių. Tuomet vykdomas hidroforo pajungimas. Sujungę visas jungtis išbandome hidroforo veikimą. Kai hidroforas jau veikia, užpilame ir užlyginame tranšėją.

Tranšėjų kasimas

Atliekame tranšėjų kasimo darbus. Kasame įvairaus gylio ir pločio tranšėjas, atliekame šiuos darbus: vandentiekio vamzdžio klojimas (tiesimas), kanalizacijos (pvc) vamzdžio klojimas iki talpų, talpyklų, nuotekų šulinių, rentinių. Tranšėjos kabeliams. Tranšėjų užpylimas, užvertimas, lyginimas.

Tranšėjų kasimas
šulinių kasimas

Šulinių kasimas

Nors šulinių kasimas ir ne raketų mokslas, tačiau spefinių žinių ir patirties čia tikrai reikia. Vandens gyslos nustatymas, tinkamos šulinio vietos parinkimas, būsimo šulinio gylio planavimas (numatant kiek reikės rentinių), tiesus kasimas ir tinkamas rentinių sujungimas – reikalauja patirties ir savo darbo išmanymo.

Šulinius kasame mechanizuotai iki 8 rentinių gylio, todėl tai leidžia mums darbus atlikti sklandžiau ir greičiau, nei rankiniu būdu.

Srutų rezervuarai

Gelžbetoniniai srutų rezervuarai nedideliems ūkiams dažniausiai įrengiami nuo 6 iki 45 kubinių metrų. Šio tipo srutų kaupyklos per ilgus jų montavimo ir naudojimo metus jau įrodė savo patikimumą įvairiomis gamtinėmis sąlygomis.

Uždaro tipo srutų rezervuarai iki minimumo sumažina gruntinio vandens užteršimo tikimybę. „Kasyba” siūlo įvairių specifikacijų rezervuarus, kurie atitiktų įvairias paskirtis. Tokio tipo srutų rezervuarai naudojami visų gyvulių ir paukščių srutoms kaupti. Toks srutų kaupimo būdas atitinka visus gamtosauginius reikalavimus, tokiu būdu užtikrinamas aplinkai nežalingas būdas srutų laikymui.

KONTAKTAI

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Tema

  Jūsų žinutė

  Tel.: +370 675 01059

  El. p. linas.eltukas@gmail.com  Dirbame visomis savaitės dienomis

  nuo 8 val. iki 19 val.

  Dirbame VISOJE lietuvoje!