PASLAUGOS

Buitinių nuotekų valymo įrenginiai

Nuotekų valymo įrenginiai August ir ko, Feliksnavis ar Traidenis yra aukštos kokybės, patikimi, ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi. Tinkamai eksploatuojant tokie nuotekų valymo įrenginiai tarnauja ne vieną dešimtmetį, o gamintojai suteikia ilgalaikes garantijas.

Valymo įrenginiai yra puikus sprendimas prieinamas kiekvienam gyventojui, siekiančiam turėti visus patogumus savo privačiame name, sodo namelyje ar sodyboje.

Žemės kasimo darbai

Žemės kasimo darbai

Atliekame įvairius žemės kasimo darbus vikšriniais 5 t. ekskavatoriais „Bobcat“, vežame gruntą savivarčiais su kranu MAN iki 12 t. Darbus atliekame: Vilniaus, Panevėžio, Jonavos, Kėdainių, Anykščių, Kupiškio, Utenos, Zarasų, Rokiškio, Molėtų, Ignalinos, Pasvalio, Ukmergės, Biržų ir kt. rajonuose.

Nuotekų surinkimo talpyklų įrengimas

Įrengiame nuotekų surinkimo talpyklas (nuotekų šulinius). Nuotekų surinkimo talpos yra sandarios, nelaidžios vandeniui (apatiniai ritiniai įlieti į betono pagrindą, smaluoti). Atsižvelgdami i grunto rūšį (molis, smėlis ar žvyras) bei į gruntinio vandens lygi, parenkame tinkamiausią variantą  ir tinkamiausią vietą talpyklai.

Vykdomi darbai: talpos atvežimas, namo pamato prakalimas, kanalizacijos (pvc) vamzdžio paklojimas nuo gyvenamo namo iki vietos talpyklai, duobės iškasimas, talpos (rentinių, dangčių) sumontavimas manipuliatoriumi. Siūlių tarp žiedų sandarinimas specialiomis ilgaamžėmis medžiagomis. Nuotekų vamzdžio pajungimas. Nuotekų surinkimo talpos užpylimas, tranšėjos užpylimas. Grunto išlyginimas, teritorijos sutvarkymas.

Išvežame likutines žemes, gruntą. Suteikiame garantiją.

Šulinių žiedai
Hidroforo pajungimas, vandens siurbliai

Hidroforo pajungimas

Atsižvelgdami į gruntinio vandens vietą ir gylį – parenkame tinkamą hidroforą, vandentiekio vamzdžius, kitas reikalingas medžiagas ir įrangą.

Iškasame tranšėją iki reikiamos vietos ir gylio. Paklojame vamzdžius vandens šulinyje ir sumontuojame atbulinį vožtuvą. Šulinyje vandentiekio vamzdį pritvirtiname prie esamų rentinių. Tuomet vykdomas hidroforo pajungimas. Sujungę visas jungtis išbandome hidroforo veikimą. Kai hidroforas jau veikia, užpilame ir užlyginame tranšėją.

Tranšėjų kasimas

Atliekame tranšėjų kasimo darbus. Kasame įvairaus gylio ir pločio tranšėjas, atliekame šiuos darbus: vandentiekio vamzdžio klojimas (tiesimas), kanalizacijos (pvc) vamzdžio klojimas iki talpų, talpyklų, nuotekų šulinių, rentinių. Tranšėjos kabeliams. Tranšėjų užpylimas, užvertimas, lyginimas.

Tranšėjų kasimas

KONTAKTAI

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

Tel.: +370 675 01059

El. p. linas.eltukas@gmail.com

Dirbame visomis savaitės dienomis

nuo 8 val. iki 19 val.

Dirbame visoje aukštaitijoje ir vidurio, bei rytų lietuvoje.