Nuotekų surinkimo talpų kainos

Galime greitai ir kokybiškai įrengti ilgaamžes įvairių tipų ir talpos nuotekų surinkimo talpyklas, pagamintas iš gelžbetonio.

Nuotekų surinkimo talpos yra pigesnė ir todėl patraukli alternatyva nuotekų valymo įrenginiams. Talpyklos ilgaamžės, paprastos savo konstrukcija ir naudojimu, todėl patikimos ir neretai pasirenkamos, kai reikia įrengti kanalizaciją nuosavame name, sodyboje ar bet kur kitur.

Nuotekų surinkimo talpyklos gali būti sandarios arba nesandarios. Sandarios skirtos kaupti ir laikyti nuotekas iki jos bus pašalintos specialia technika jas išsiurbiant. Nesandarios nuotekų surinkimo talpyklos dažnai montuojamos kaip papildomos šalia nuotekų valymo įrenginių ir skirtos infiltracijai į gruntą.

Nuotekų surinkimo talpų kainos priklauso nuo pačių talpyklų tūrio, todėl žemiau pateikiame keletą variantų, pagal luriuos galite matyti, kiek kainuoja nurodyto tūrio talpos. Atvežimo kaina priklauso nuo atstumo, sutariame su klientu telefonu.
Montavimas – nemokamai.

Srutų rezervuarai gelžbetoniniai

Sandarios nuotekų surinkimo talpyklos

Talpyklos tūris

Kaina:

Talpa (m3): 

Atvežimas:

Montavimas:


3 kubų

€1800

3.0

Neįskaičiuotas

Įskaičiuotas

6 kubų

€2200

6.0

Neįskaičiuotas

Įskaičiuotas

9 kubų

€2800

9.0

Neįskaičiuotas

Įskaičiuotas

Nesandarios nuotekų surinkimo talpyklos

*Nesandarios nuotekų surinkimo talpyklos dažniausiai yra montuojamos kaip papildomos šalia nuotekų valymo įrenginių ir skirtos infiltracijai į gruntą.

Talpyklos tūris

Kaina:

Talpa (m3): 

Atvežimas:

Montavimas:


3 kubų

€1200

3.0

Neįskaičiuotas

Įskaičiuotas

6 kubų

€1400

6.0

Neįskaičiuotas

Įskaičiuotas

9 kubų

€1700

9.0

Neįskaičiuotas

Įskaičiuotas

Nuotekų surinkimo talpų kaina gali šiek tiek skirtis nuo nurodytų aukščiau, priklausomai nuo tam tikrų faktorių, todėl susisiekite su mumis ir papasakokite savo situaciją, kad galėtume suteikti tikslią informaciją.

Nuotekų talpyklų sandarumui – 10 metų garantija!

Turime daugiau nei 18-kos metų patirtį šiame darbe, tad galime garantuoti darbų ir gaminių kokybę, ilgaamžiškumą ir gerą kainą.

Kas yra buitinių nuotekų valymo įrenginiai, kada jie naudojami, kaip išsirinkti, kokios yra alternatyvos ir kitą naudingą informaciją rasite šioje nuorodoje: nuotekų valymo įrenginiai.

Domina nuotekų surinkimo talpyklos?

Jei reikalinga detali konsultacija, norite gauti daugiau informacijos, praktiškų patarimų, ar tiesiog užsakyti nuotekų surinkimo sistemą – susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu:

+370 675 01059

linas.eltukas@gmail.com

Spauskite „Kontaktai” ir užpildykite specialią formą kontaktų puslapyje, ir mes patys su jumis susisieksime.