Buitinių nuotekų valymo įrenginiai

Nuotekų valymo įrenginiai

Pagrindinė mūsų specializacija – buitinių nuotekų valymo įrenginiai ir nuotekų surinkimo talpos. Konsultuojame, atvežame, sumontuojame. Kanalizacijos ir vandentiekio įrengimo srityje turime daugiau nei 16 metų patirtį, todėl savo klientams siūlome jau praktiškai išbandytus ir patikrintus sprendimus, palengvinančius jų buitį.

Nuotekų valymo įrenginiai ar nuotekų surinkimo talpyklos? 

Jei dar nesate apsisprendę, ar tiksliai nežinote, kokie variantai yra galimi, tuomet pirmiausiai reikia išsiaiškinti, kokias galimybes turite, kas būtų tinkamiausia konkrečiu atveju.

Nuotekų valymo įrenginiai dažniausiai pasirenkami tose vietose, kur nėra galimybės prisijungti centralizuotos nuotekų sistemos, arba tai yra tiesiog per brangu. Gyventojai tokiais atvejais turi dvi pagrindines išeitis: įsirengti nuotekų valymo įrenginius, arba nuotekų surinkimo talpyklas. Apie pastarąsias daugiau galite sužinoti mūsų puslapyje, paspaudę šią nuorodą nuotekų talpyklų įrengimas. 

Kai tenka rinktis tarp valymo įrenginių ir nuotekų talpų, pagrindiniu faktoriumi kartais tampa kaina. Šiuo atveju nuotekų talpos yra šiek tiek pigesnis variantas, tačiau tokiose talpose susikaupusias nuotekas karts nuo karto reikia išsiurbti ir išvežti, o tai, nors ir nedidelės, tačiau jau papildomos išlaidos. Valymo įrenginiai yra švarus ir ekologiškas būdas nuotekoms utilizuoti.

Nuotekų valymo įrenginiai: kaip išsirinkti?

Pasirinkimas tikrai nėra mažas, tačiau Lietuvoje dažniausiai siūlomi trijų pagrindinių gamintojų gaminiai. Nuotekų valymo įrenginiai August ir ko, Feliksnavis ar Traidenis yra aukštos kokybės, patikimi, ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi. Tinkamai eksploatuojant tokie nuotekų valymo įrenginiai tarnauja ne vieną dešimtmetį, o gamintojai suteikia ilgalaikes garantijas.

Valymo įrenginiai yra puikus sprendimas prieinamas kiekvienam gyventojui, siekiančiam turėti visus patogumus savo privačiame name, sodo namelyje ar sodyboje. Taip pat, tai labai dažnais sprendimas degalinėms, pakelės kavinėms, ar įmonėms, kurios įsikuria mažai apgyvendintose teritorijose ir neturi galimybės prisijungti prie centralizuotų sistemų.

Svarus veiksnys renkantis: kaina

Buitinių nuotekų valymo įrenginių kaina skiriasi priklausomai nuo objekto dydžio, kurį reikės aptarnauti. Kuo daugiau buitinių nuotekų yra – tuo našesnio valymo įrenginio reikia. Paprasčiausi yra skirti nuo 1 iki 6 žmonių buitinių nuotekų valymui iš individualių namų. Didesnieji gali aptarnauti nuo kelių iki keliolikos, ar net keliasdešimties asmenų buitines nuotekas. Stambesnieji neretai įrengiami ne tik privačių asmenų, tačiau ir verslo subjektų, siekiančių turėti kokybišką, nepriklausomą nuotekų valymo sistemą.

Mažas, sakykime 1-6 žmonių ūkiui skirtas įrenginys, negalės tinkamai ir kokybiškai susitvarkyti su padidėjusiu nuotekų kiekiu, ir, tarkime, 10-15 žmonių nuotekomis. Būtent todėl nuotekų valymo įrenginiai yra parenkami pagal esamų, bei planuojamų aptarnauti žmonių skaičių ir atsirandančių nuotekų kiekį.

Norint pasirinkti sau tinkamą įrenginį, turite žinoti ne vieną svarbią detalę, todėl savo ruožtu mes, siekdami neklaidinti kliento, neteikiame specifinių rekomendacijų konkrečiam įrenginiui savo internetinėje svetainėje. Tinkamiausią valymo įrenginį, jo kainą, darbų atlikimo terminus ir kitus svarbius atsakymus visada galite sužinoti mums paskambinę, ar parašę elektroninį laišką, todėl susisiekite ir atsakysime į jūsų klausimus:

linas.eltukas@gmail.com arba +370 675 01059
Buitiniai nuotekų valymo įrenginiai traidenis
Buitiniai nuotekų valymo įrenginiai august ir ko
Buitiniai nuotekų valymo įrenginiai feliksnavis

KAINA

Norėdami sužinoti nuotekų valymo įrenginių Traidenis, Feliksnavis, August ir ko specifikacijas ir kainas, apsilankykite puslapyje:

Biologiniais buitinių nuotekų valymo įrenginiais išvalytos nuotekos gali būti šalinamos į aplinką, nepadarant žalos gamtai. Galima nuvesti į pakelės, melioracijos griovius, kitus atvirus pratekančius vandens telkinius. Nesant vandens telkinio, išvalytas nuotekas galima filtruoti į gruntą per filtracinius šulinius ar laukus. Tokį išvalytą vandenį taip pat galima naudoti mechaniškai: vejų laistymui, automobilių plovimui, kitoms reikmėms.

Pasirinkti tinkamai – labai svarbu

Turime itin didelę patirtį šioje srityje, todėl visada pirmiausiai kalbamės su klientu, išklausome, patariame ir konsultuojame visais rūpimais klausimais. Nuotekų valymo įrenginys paprastai statomas vieną kartą, todėl labai svarbu teisingą sprendimą priimti iš pirmo karto, bei tinkamai pasirinkti tiek įrenginį, tiek jį montuosiančius specialistus.

Mes atliekame visus būtinus darbus: kasame tranšėjas, atvedame vamzdžius, elektros laidus (aeratoriams), sumontuojame nuotekų valymo įrenginį, prijungiame, instruktuojame. Siekiame kuo labiau supaprastinti ir palengvinti procesą, todėl klientui nereikia rūpintis jokiomis smulkmenomis.

Nuotekų valymo įrenginiai paprastai sumontuojami ir paleidžiami per 1-2 dienas, jei nėra kažkokių nenumatytų kliūčių.

Mūsų atliktų darbų nuotraukų galite rasti mūsų nuotraukų galerijoje.

Domina nuotekų valymo įrenginiai?

Jei reikalinga detali konsultacija, norite gauti daugiau informacijos, praktiškų patarimų, ar užsakyti nuotekų valymo sistemą – susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu

+370 675 01059  |  linas.eltukas@gmail.com

nuotekų valymo įrenginiai traidenis feliksnavis august