PRODUKCIJA

Betono gaminiai

Dangčiai

Kokybiški betono žiedai – ilgaamžiams įrenginiams

Betoniniai žiedai, jau ilgus metus naudojami tiek pramoniniuose, tiek namų ūkiuose dėl puikių tvirtumo savybių. Jie pasitelkiami įvairaus pobūdžio šuliniams įtvirtinti, tvirtiems drenažams tiesti, buitinių nuotekų (fekalinei) ar lietaus kanalizacijai įrengti. Taip pat betono žiedai gali būti montuojami gręžinių, dujų, kabelių šachtų įrengimams. Tinkamai pasirinkti kokybiški gaminiai puikiai atlieka savo funkciją ir tarnauja ilgus metus.

Populiariausia paskirtis – šulinių montavimui

Nors betono žiedai naudojami tikrai ne vienos rūšies įrengimuose, didžiausią paklausos dalį sudaro specialiai šuliniams skirti žiedai. Šulinio žiedai yra būtina sudedamoji tvirto ir ilgaamžio šulinio dalis. Būtent šie įrenginiai padeda tinkamai sutvirtinti iškasos kraštus, sulaikyti paviršinį vandenį – sumontuoti funkcionalų ir ilgai tarnaujantį šulinį. Galima drąsiai teigti, kad nuo šulinio žiedų kokybės priklauso ir viso šulinio kokybė.

Šulinių žiedai, dangčiai gaminami įvairių matmenų. Kiekvienu atveju tariamasi individualiai ir parenkami geriausiai poreikius atitinkantys parametrai, todėl galima rinktis įvairaus aukščio, skersmens, sienelių storio, svorio talpos žiedus. Taip pat nuspręsti, ar reikalingas dangtis, dugnas, bei kiti nesunkiai sumontuojami priedai.

Svarbiausia – kokybė

Jei nusprendėte, kad Jums tikrai reikalingi betoniniai šulinio žiedai kaina neturėtų būti svarbiausias pasirinkimo ir užsakymo rodiklis. Daugiau dėmesio skirkite gaminių charakteristikai ir kokybei. Šulinio žiedai turi būti:

  • Sandarūs, visiškai nepralaidūs vandeniui;
  • Pagaminti iš neigiamo poveikio aplinkai nekeliančių medžiagų;
  • Stabilūs – bėgant laikui nekeisti savo padėties dėl grunto slėgio ar kitų atsiradusių priežasčių (nekokybiškai sumontuoti betono gaminiai pasislenka, atsiranda tarpai, pralaidumas);
  • Sumontuoti be tarpų, pro kuriuos į šulinį nesunkiai patektų lietaus, polaidžio, paviršiaus grunto vanduo, kenksmingos nuotekos.

Specialistai teikia ir papildomų patarimų, kad vandens šulinių kasimas būtų išties sėkmingas. Jie rekomenduoja aplink viršutinį šulinio rentinį išbetonuoti aikštelę, siekiančią pirmą vandeniui nelaidų sluoksnį ir aplink šulinį padaryti nuolaidumą, kad į geriamąjį vandenį nepatektų lietaus, sniego ar kenksmingų priemaišų turintis vanduo.

MŪSŲ PASLAUGOS: