Vandens šulinių kasimo kainos

Turėdami itin didelę patirtį greitai surandame vandens gyslą ir iškasame šulinius. Parduodame ir pristatome šulinių žiedus, reikalui esant montuojame hidroforus, pajungiame vandentiekį.

Vandens šuliniu kasimas mums ne naujiena – turime daugiau nei 20-ies metų patirtį šioje srityje ir esame tikri profesionalai, todėl savo darbams suteikiame net 10-ies metų garantiją!

Šulinių kasimo kaina skiriasi priklausomai nuo to, kaip giliai reikia kasti. Mes supaprastinome kainų skaičiavimą, tam, kad klientas konkrečiau žinotų už ką moka. Šulinio kasimo kaina skaičiuojama pagal šulinio gylį. Vieno žiedo kartu su kasimu kaina yra 190,00€.

Standartinio šulinio rentinio (žiedo) skersmuo yra 1 metras, aukštis 70cm. Į nurodytą 190,00€ kainą įskaičiuojame ir žiedą, ir kasimą, sumontavimą. Atvežimas kainuoja papildomai, tačiau skaičiuojamas kiekvienu atveju konkrečiai, priklausomai nuo atstumo.

Kiek kainuos šulinio kasimas konkrečiu atveju būna aišku pagal tai, kiek kasant sunaudoja šulinio žiedų, pagal pačią paprasčiausią formulę: žiedų skaičius x 190€. Jei jūsų sklype aukštas gruntinis vanduo ir bus panaudoti tarkime 4 žiedai – šulinio kasimo darbų kaina bus 760,00€ (4 x 190,00€).

Kiekviena situacija yra unikali ir skiriasi nuo kitos, todėl jei reikia iškasti šulinį, ar tiesiog norite pasikonsultuoti susisiekite su mumis telefonu +370 675 01059, arba rašykite linas.eltukas@gmail.com ir mes galėsime atsakyti į jūsų klausimus.

šulinių kasimas

Vandens šulinių kasimo kainos

Žiedų skaičius

Kaina:

Žiedas

Kasimas/montavimas:

Domina?

5 žiedai

€950

Įskaičiuotas

Įskaičiuotas

6 žiedai

€1140

Įskaičiuotas

Įskaičiuotas

žiedai

€1330

Įskaičiuotas

Įskaičiuotas

žiedai

€1520

Įskaičiuotas

Įskaičiuotas

9 žiedai

€1710

Įskaičiuotas

Įskaičiuotas

10 žiedų

€1900

Įskaičiuotas

Įskaičiuotas

Šulinio kasimo kaina kiekvienu atveju yra skirtinga ir priklauso nuo vandeniui pasiekti reikiamo gylio. Šulinio kasimo kaina yra 190€ už kiekvieną šulinio žiedą. Į šią kainą įeina ir pats šulinio žiedas, ir iškasimas, įleidimas, sujungimas. Darbus atliekame mechanizuotai. Atvežimas iki vietos kainuoja papildomai ir skaičiuojamas pagal atstumą.

Daugiau apie šulinių kasimą galite sužinoti paspaudę šią nuorodą: šulinių kasimas.

Ieškantiems daugiau informacijos gali pagelbėti ir mūsų straipsniai.

Domina šulinių kasimo kainos?

Jei reikalinga detali konsultacija, norite gauti daugiau informacijos, praktiškų patarimų, ar tiesiog užsakyti šulinių kasimą – susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu:

+370 675 01059

linas.eltukas@gmail.com

Arba spauskite „Kontaktai” ir užpildykite specialią formą kontaktų puslapyje, ir mes patys su jumis susisieksime.